Woodwork for Inventor 11.versija

05 Mai 2020

Covid negaidīti mainīja mūsu dzīves un darba ritmu, un lika pāriet uz darbu no mājām. Tomēr kā katru gadu, jūsu vērtējumam tiek piedāvāta jauna Woodwork for Inventor 11.versija.

Šī gada versijas galvenā uzmanība ir pievērsta konstruktora darba ātruma, elastības un ērtības palielināšanai. Lieli uzlabojumi ir veikti BOM (Bill of materials – apjomu tabulas), Autoplot un citās jomās, kuras aptver Woodwork for Inventor.

Ir pilnveidots darbs ar daudzslāņu plātnēm un Material Replacement. BOM ziņošanas iespējas ir ievērojami paplašinātas, un lietotājiem ir dots rīks, lai saskaņotu ģenerētos pārskatus. Specifikācijas tiek automātiski pievienotas rasējumiem un ir daudzi citi uzlabojumi, lai padarītu dizainera darbu vieglāku un ātrāku.

Mēs vēlētos atsevišķi izcelt associative sculpt jauninājumus – tagad lietotājiem pēc pozīcijas maiņas nav atkārtoti jāpielieto sculpt komanda. Tas lietotājiem ir radījis pārpratumus un viena no problēmām, ko mūsu atbalsts visbiežāk risina.

Šogad mēs esam izvairījušies no saderības problēmām ar Inventor. Mūsu lietotāji, iespējams, atceras problēmu, kas saistīta ar iepriekšējo Woodwork 10 versiju, kad kļūdas dēļ Inventor 2020 pirmajā laidienā Woodwork nevarēja ar to strādāt. Šogad jaunā Inventor 2021 versija šādus pārsteigumus neradīja.

Neaizmirstiet reģistrēties bezmaksas Woodwork for Inventor vebināram 14.maijā, kur varēsiet uzzināt par labākajiem paņēmieniem un ieguvumiem, lietojot  Woodwork for Inventor un par jaunās versijas galvenajiem uzlabojumiem.

REĢISTRĒTIES

blank_50

woodwork11-750x450