7 padomi sadarbībai attālinātā režīmā SketchUp

11 Nov 2021

Darbs attālināti šobrīd lielākajai daļai cilvēku jau ir ierasta ikdiena. Neatkarīgi no tā, kādā segmentā strādājat, SketchUp programmatūra piedāvā dažādus trikus sadarbībai, kas palīdzēs jums efektīvāk strādāt no mājām. 

Trimble Connect nodrošina sadarbību projektos. Izmantojot Desktop, Mobile vai Web, Trimble Connect ļauj lietotājiem jebkurā laikā apskatīt, kopīgot un piekļūt projekta informācijai no jebkuras vietas un jebkurā laikā.  Projektā ieinteresētās personas var viegli komentēt un pārvaldīt jaunākos projekta dokumentus, fotoattēlus, rasējumus un 3D modeļus, izmantojot mākoņpakalpojumu

Kā piekļūt Trimble Connect no SketchUp? Ja jums ir aktīvs SketchUp abonements, Trimble Connect ir tajā iekļauts. SketchUp Pro programmatūrā Trimble Connect ir pieejams zem File> Trimble Connect.

Īss video par Trimble Connect:

Turpmāk apskatīsim 7 padomus, kas palīdzēs ikvienam SketchUp lietotājam būt produktīvam un efektīvi komunicēt ar savu darba komandu arī strādājot no mājām!

1.Izmantojiet neierobežotās mākoņkrātuves priekšrocības

7tips_1

Trimble Connect piedāvā neierobežotu mākoņkrātuvi jebkāda veida izmēra failiem. Izmantojot Trimble Connect, varat droši glabāt modeļus, attēlu galerijas, projektus  un darba failus mākonī. Tas viss ir  pieejams jums un ikvienam lietotājam, ar kuru esat izvēlējies to kopīgot. Jūs varat iestatīt stundas, dienas vai nedēļas sinhronizāciju, lai nodrošinātu, ka Trimble Connect platformā vienmēr ir jaunākās failu versijas.

2.Sekojiet līdzi modeļa versiju veidošanai

7tips_2

Bieži vien faili tiek saglabāti haotiski, vairākās lokācijās, piemēram, ārējā cietajā diskā, uz datora, e-pastos u.tml. 

Tā vietā, lai glabātu failus dažādās datora lokācijās, ir iespējams publicēt savus modeļus tieši no SketchUp pakalpojumā Trimble Connect. Izveidojot vienu centrālo failu, varat viegli sekot līdzi failu versijām, koplietot modeļus ar savu komandu un izvairīties no darba ar novecojušiem failiem.

3. Sadarbība modelēšanas fāzē

Attālinātam darbam nevajadzētu radīt sadarbības traucējumus — jūs varat turpināt strādāt kopā ar citiem sadarbības partnerem, pasūtītājiem, kolēģiem. Importējot atsauces modeli no SketchUp uz Trimble Connect, jūs izveidojat centralizēto modeli ap kuru katrs projektētājs strādā un sniedz savu ieguldījumu.

4. Centralizējiet savu SketchUp bibliotēku

Izmantojiet failus, kas padara jūsu darbplūsmu ātru un vienotu. Ainavu arhitektūras elementus, figūras, savienotos elementus grupās un komponentes var pārvaldīt un koplietot kā centrālo elementu bibliotēku – tas viss ir pieejams Trimble Connect.

Tā vietā, lai pievienotu savu SketchUp komponentu mapi uz centrālo servera atrašanās vietu, kas var būt nepieejama, strādājot attālināti, sinhronizējiet to tieši ar Trimble Connect mapi. Piekļūstiet un atjauniniet to no jebkuras vietas.

5. Uzturiet efektīvu projekta komunikāciju

7tips_3

 

Komentējiet koplietotos modeļus, pārskatiet komentārus un atbildiet uz tiem, kā arī sekojiet līdzi projekta attīstības stadijām. Izmantojiet skatus, lai kopīgotu konkrētu sava projekta skatu ar ieinteresētajām personām, lai vizuāli un uzskatāmi parādītu detaļas vai veiktās izmaiņas. 

Ir iespējamas jaunus kontroles iespējas, pārvaldot failu atļaujas, nodrošinot piekļuvi iesaistītajām pusēm un pat izveidojot grupas konkrētiem uzdevumiem ar īpašām rediģēšanas tiesībām.

 6. Piekļuve visās ierīcēs

7tips_4

Mēs visi esam par veselīgu darba un privātās dzīves līdzsvaru. Ja jums rodas ģeniālas idejas, varat turpināt darbu ar jebkuru ierīci, kas jums ir pieejama. Iegūstiet modeļus no “mākoņa” uz sava datora, lai veiktu labojumus, vai arī izveidojiet anotācijas un pārskatiet komentārus iPad versijā.

7. Vienkārša darba uzsākšana ar Trimble Connect

Trimble Connect lietošanas uzsākšanai SketchUp, nav nepieciešama sarežģīta VPN konfgurācija vai specifiskas prasības ierīcēm. Viss, kas Jums nepieciešams, ir interneta pieslēgums un piekļuve SketchUp — ātri un vienkārši!

IZMĒĢINĀJUMA VERSIJA
Ja rodas jautājumi vai nepieciešama palīdzība, zvaniet InfoEra speciālistiem: 24110303, vai rakstiet: infoera@infoera.lv