Izbaudiet pasaules klases renderēšanu ar V-Ray 5 SketchUp Studio

21 Sep 2021

Vai jums ir nepieciešams radīt augstas kvalitātes attēlus no 3D modeļa, lai radītu sajūsmu klientos un pieņemtu labākus dizaina lēmumus? SketchUp kopā ar Chaos Group ir izveidojuši pasaules klases renderēšanas rīku, kas pieejams vienā abonementā: SketchUp Studio.

SketchUp Studio Vray

V-Ray spēcīgās renderēšanas rīks paver iespēju pārvietot  3D modeļus no idejas uz mākslu, pievienojot globālu apgaismojumu un mākslīgo gaismu, reālus materiālus un faktūras, atmosfēras efektus un daudz ko citu. Izmantojot V-Ray Vision papildu priekšrocības, jūs varat arī renderēt reāllaikā! Pielāgojiet projektu uzreiz, neizejot no SketchUp. Ievērojams laika ietaupījums!

Izmantojot SketchUp Studio abonementu, jūs ne tikai iegūsiet piekļuvi programmatūrai V-Ray Next for SketchUp, bet varēsiet izmantot arī Chaos Cloud-ātru mākoņtehnoloģijā balstītu renderēšanu, kas atbrīvos jūsu datora atmiņu citiem darbiem. Tas nozīmē, ka jums ne vienmēr ir nepieciešami visjaudīgākie datori, lai darbotos ar V-Ray SketchUp vidē:  viss tiek veikts mākonī, līdz ar to tiek taupīti datora resursi.
Kādēļ V-Ray 5 for SketchUp?

V-Ray 5 tagad piedāvā gan reāllaika, gan fotoreālas renderēšanas iespējas un rada pilnu vizualizācijas paketi arhitektūras, inženieru un būvniecības profesionāļiem. Renderēšanas spēks slēpjas spējā parādīt pārliecinošu vizuālu stāstu. Tas novērš neskaidrības par jūsu dizainu, materiāliem un estētiskajiem nodomiem, kā arī novērš komunikācijas plaisu starp projekta ieinteresētajām personām. Nav nekādu neskaidrību par to, kā jūsu projekts iederas kontekstā, no kādiem materiāliem tas ir izgatavots un kā tas izskatīsies saules gaismas apspīdēts vai miglas aizēnots. Izmantojot V-Ray, jūs varat izvēlēties atbilstošus renderēšanas stilus katram sava projekta posmam; konceptuālus, interaktīvus un reāllaika renderus, ātru renderēšanu, lai salīdzinātu dizainu iespējas vai fotoreālistiskus attēlus. V-Ray var pielāgoties, lai palīdzētu jums paveikt darbu.

Reāllaika renderēšana

Vai jums nav laika gaidīt augstas izšķirtspējas fotoreālu renderēšanu? V-Ray Vision ir nodrošinājis jums risinājumu. Aplūkojat savus SketchUp modeļus spēlei līdzīgā vidē, izmantojot tūlītējas renderēšanas iespējas un alternatīvus skatu logus, izmantojot tiešo saiti ar SketchUp. Pārslēdziet, orbitējiet, pielāgojiet apgaismojumu un labojiet modeļus dažu sekunžu laikā V-Ray Vision logā, kamēr strādājat SketchUp. Izmantojot reāllaika renderēšanu, jūs varat ātri prezentēt idejas klientiem, rediģēt un attālināti sadarboties ar savu komandu-krasi saīsinot projektu termiņus. Kad esat pabeidzis, uzņemiet ekrānuzņēmumus un eksportējiet animācijas un sfēriskus panorāmas attēlus virtuālajai realitātei, noklikšķinot uz pogas.

Renderēšanai gatava satura bibliotēka

Chaos Cosmos

Kā piekļūt

Jūsu SketchUp Studio abonements nodrošina piekļuvi Chaos Cloud, kas ļauj 3D modeļus atveidot tieši mākonī, atbrīvojot datoru citu darbu veikšanai. Sākot ar 20 Chaos Cloud kredītiem abonementa pirmajās 90 dienās, un jūs vienmēr varat iegādāties vairāk. Renderējumu skaits, ko saņemat par katru mākoņa kredītu, ir atkarīgs no jūsu modeļa sarežģītības. Piemēram, interjera telpa ar daudziem atstarojošiem priekšmetiem un virsmām aizņems vairāk kredītu nekā, piemēram, zieds.

Kādēļ to izmantot?

Mēs domājam, ka ikvienam vajadzētu to izmēģināt, jo iesācējiem to ir viegli iemācīties, bet ekspertiem – ļoti spēcīgs atbalsts. Tomēr mēs redzam vislielāko vērtību ikvienam, kura darbs saistīts ar augstas kvalitātes renderēšanu.

Kāpēc? V-Ray palīdz sazināties ar jūsu projekta stāstu, piesaistīt klientus un ieinteresētās personas un pieņemt labākus dizaina lēmumus. Mēs kopīgojam četrus dažādus lietošanas gadījumus, lai palīdzētu iedvesmot jūs un jūsu komandu darīt visu iespējamo.

 • Eksterjera projektēšana

Ēkas projektēšana vai ainavu dizains? Izmantojiet V-Ray for SketchUp, pievienojot arhitektūras elementus, materiālus, faktūras, apgaismojumu, atmosfēras un tilpuma efektus. Renderēšana V-Ray pievienos reālismu un izsmalcinātību SketchUp modeļiem, gan lieliem, gan maziem.

SU2021-StudioLaunch-Blog-Chaos-Exterior

 

 • Interjera dizainsTātad, jūs strādājat ar klientu, kurš pirms izveides vēlas precīzi saprast telpas izskatu un sajūtu? Mums ir risinājums. Izmantojot V-Ray renderēšanu, varat pievienot dabiskus un mākslīgus gaismas avotus, lai parādītu, kā dienasgaisma un iekšējais apgaismojums ietekmēs telpu. Jūs varat arī pievienot pielāgojumus ar objektiem (mēbeles un aksesuāri), materiāliem un faktūrām. Jūsu dizains izskatīsies kā īsts telpas fotoattēls!SU2021-StudioLaunch-Blog-Chaos-Interior
 • Tirdzniecības telpu projektēšana
  Mazumtirdzniecības telpu izveide var būt dārga, jo tādi faktori kā vizuālie displeji, apgaismojums, plūsma, telpiskā konfigurācija atstāj maz vietas kļūdām. Izmantojot renderēšanu, varat vizualizēt, uzlabot un pabeigt konceptu, pirms pēdējā veidošanas posma.
  SU_Vray-6
 • Animāciju un VR pieredzes izstrādeSpēja atveidot animācijas un “lidošanu cauri modelim” var palīdzēt parādīt jūsu projekta stāsu jebkurā fāzē. Izmantojiet iespēju piedāvājumu un konkursu laikā “apburt” potenciālos klientus ar atveidotām animācijām. Alternatīvi, radiet interesi par komerciāliem ieguvumiem pēdējā projektēšanas posmā. Ieaiciniet ieinteresētās personas projektā, izmantojot renderētas panorāmas un 360 grādu fotoreālistisku eksportu virtuālās realitātes skatīšanai.

  Vēlaties sākt renderēt? Izmēģiniet 30 dienas par brīvu!
  SketchUp Studio ietver tikai Windows  V-Ray instalāciju.

  V-Ray pašlaik nav pieejams Augstākās izglītības studijas abonementu īpašniekiem. Lūdzu, sazinieties ar mums, lai uzzinātu renderēšanas iespējas

SAZINIES AR MUMS