Aizvadīts seminārs "InfraBIM ceļiem"

Jaunumi
16 Apr 2018

12. aprīlī InfoEra Latvia rīkoja semināru “InfraBIM ceļiem” Bellevue Park Hotel Riga konferenču zālē. Tajā pulcējās 60 būvniecības nozares pārstāvju, lai papildinātu zināšanas par jaunākajām Civil 3D, Infraworks, 3ds Max un citu infrastruktūras nozares datorprogrammu iespējām un funkcijām. Seminārā “InfraBIM ceļiem” piedalījās arī Lietuvas uzņēmuma “GeoNovus” speciālists Mykolas Treigys, lai iepazīstinātu semināra dalībniekus ar bezpilota lidaparātu jeb dronu pielietojumu infrastruktūras projektu sagatavošanā un izstrādē.

Semināra dalībnieki atzina, ka uzzināja noderīgu informāciju par jaunākajām programmatūras Civil 3D iespējām un funkcijām, kas palīdzēs veidot kvalitatīvus ceļu projektus un efektivizēs darba ikdienu. Tāpat semināra dalībnieki uzsvēra programmatūras Infraworks priekšrocības un atzina, ka tas ir ērts, ātrs un precīzs rīks, kas būtiski atvieglotu ceļu projektēšanas darbu.

Raitis Plonis, kurš pārstāv uzņēmumu SIA “VIA” visvairāk novērtēja informāciju par dronu izmantošanu ceļu projektēšanas laikā un programmatūras Bluebeam izmantošanu, lai kvalitatīvi nolasītu datus no PDF failiem. Arī uzņēmuma SIA “PROVIA” pārstāve Edīte Grāvelsiņa atzina, ka ieguva jaunas zināšanas par Civil 3D funkcijām un iespējām, kuras ikdienā netiek izmantotas, bet tagad noderēs ikdienas darbos.

InfoEra komanda vēlas pateikties par semināra apmeklējumu un arī nākošajos rīkotajos semināros visi interesenti ir laipni gaidīti!

Semināra iespaidus apkopojām galerijā: