Iepazīsti jauno Bluebeam 2018!

Jaunumi
16 Apr 2018

Stingrāki budžeta noteikumi. Mazāk laika. Arhitektūras un konstrukciju projektēšana, tāmēšana un būvniecība ir daudz izaicinošāka nekā jebkad agrāk. Bluebeam® Revu® ir attīstījies, lai ļautu jums būt soli priekšā. Revu 2018 viegli iekļausies Jūsu ierastajos darbos, palīdzot Jums efektīvāk veidot, piekļūt un kopīgot svarīgo projekta informāciju, ļaujot pabeigt projektus ātrāk.

Intuitīvs interfeiss

Īstais risinājums, īstajā laikā

Bluebeam Revu 2018 Jums automātiski piedāvā visatbilstošākās funkcijas, pamatojoties uz jau veiktajām darbībām, lai Jūs varētu paveikt darbu ātrāk. To palīdzēs izdarīt jaunā, dinamiskā Properties rīkjosla, kas saglabā visbiežāk lietotās funkcijas un komandas.

Vieglāka navigācija

Strādā ērtāk

Tagad ceļš līdz vajadzīgajai funkcijai ir vēl īsāks.

Jaunie paneļi aizņem mazāk vietas, palielinot darba virsmu. 

Bluebeam Studio Projects ļauj vienlaikus piekļūt vairākiem tiešsaistes diskā esošiem projektiem.

Vai vēlies paātrināt piekļuvi kādai funkcjai? Tagad vari pats veidot taustiņu saīsinājumus, un koplietot tos ar kolēģiem, jo būvniecības darbā nav laika liekiem kikšķiem.

Palīdzība jauniem lietotājiem

Uzsāc darbu ātrāk

Bluebeam Revu apgūšana ir kļuvusi vieglāka. Pateicoties jaunajiem pamācību video un paraugu failiem, jaunie Bluebeam Revu lietotāji to varēs apgūt vēl ātrāk. Pavadi mazāk laika mācoties, bet iegūsti vairāk laika darāmajam darbam. Arī pieredzējušie Revu lietotāji šajos video var iemācīties pāris jaunus knifus, lai padarītu vēl efektīvāku savu darbu.

Bluebeam 2018
Jaunais Bluebeam Revu 2018 interfeiss

Izmēģini Bluebeam Revu 30 dienas bezmaksas  šeit:

IZMĒĢINI ŠEIT