Ferrovia - labākā izvēle dzelzceļa projektiem

01 2021

Ferrovia ir funkcionāli pilnībā aprīkots rīks, kas ir viegli izmantojams dzelzceļa infrastruktūras projektēšanā. To var izmantot gan parasto, gan ātrgaitas dzelzceļu projektēšanā, kā arī kravu vilcienu, pazemes vai arī metro projektēšanai, ietverot krustojumus un pārbrauktuves.  Ar Ferrovia iespējams izveidot lielus projektus, kas ir pat simtiem kilometru garumā. 

Ferrovia

Inženieri ir iecienījuši šo rīku, lai iegūtu detalizētu ģeometriju 3D modeļu projektēšanai un tehniskās dokumentācijas sagatavošanai. 3D modelis ļauj veikt visas nepieciešamās analīzes, kā, piemēram, tilpuma, drenāžu aprēķinus. 

Ferrovia – populārs rīks visā pasaulē.

Ferrovia risinājums tiek plaši izmantots Eiropas centrālajā un austrumu daļā – Austrijā, Polijā, Ungārijā, Slovākijā, Rumānijā, Bulgārijā, Horvātijā, Maķedonijā, Slovēnijā utt., to lieto arī Ziemeļamerikā, Dienvidamerikā, Krievijā un pat Āfrikā. 

Rail_road2

CGS Labs Ferrovia risinājumi tiek izmantoti dažāda veida un mēroga projektu veidošanā:

  • Standarta un ātrgaitas dzelzceļu projektēšanā;
  • Dzelzceļa platformām ar krustojumiem un pārmijām;
  • Maziem un ļoti lieliem dzelzceļa sliežu ceļu projektiem;
  • Autoceļu un dzelzceļu pārbrauktuvēm;
  • Kravas, pazemes, metro dzelzceļu sliežu projektiem;
  • Dzelzceļa projektēšana pilsētu teritorijās;
  • Aprēķinu veikšanai un datu eksportēšanai uz greideriem.

Veiksmes stāsts ar Ferrovia

Uzņēmums: UVATERV, Ungārija

Projekts: Eiropas Savienības koridora modernizācija līdz 160 km/hUvaterv

Izmantotā programmatūra: Ferrovia

Atsauce: http://www.uvaterv.hu

Pēdējos gados Ungārijā tika īstenoti jauni dzelzceļa attīstības projekti TEN-T ietvaros. 

Viens no Eiropas infrastruktūras prioritāriem projektiem dzelzceļa koridorā: Liona (Lyon)- TriestA (Trieste)- Ļubļana (Ljubljana)- Budapešta (Budapest)- Ukraina.

Šī dzelzceļa posma modernizāciju veica Budapeštas pilsētā bāzēts uzņēmums UVATERV, kas izmantoja CGS Labs rīku Ferrovia, lai izstrādātu ātrgaitas dzelzceļa tīklu. 

Dzelceļa līnija savieno Budapeštas, Sixty, Deli (Delhi) un Sátoraljaújhely  pilsētas un tai ir liela nozīme modernizācijā starp Eiropas Dienvidrietumiem un Ziemeļaustrumiem. Šis projekts ietvēra arī piepilsētas satiksmes attīstību – gan esošo dzelzceļa staciju modernizāciju, gan arī jaunu izstrādi. 

Ferrovia