Jaunie Autodesk programmatūras versiju atbalsta iespēju noteikumi

Jaunumi
24 2019

Datorprogrammu ražotājs Autodesk ir ieviesis jaunus programmatūras versiju atbalsta noteikumus. Noteikumi galvenokārt paredz to, ja savā darbā izmantojat datorprogrammas, kas vecākas par 3 gadiem, atbalsts no Autodesk vairs netiks sniegts.

No šī gada augusta Autodesk sekos līdzi ikviena uzņēmuma izmantotajām versijām un sniegs noteiktas atbalsta iespējas tagadējām un 3 gadus vecākām programmatūras versijām.

Svarīgi zināt!

Ja ikdienā izmantojat 2010. gada vai senāku Autodesk datorprogrammas versiju, no 2019. gada 31. augusta atbalsts vairs netiks sniegts!

Zemāk redzamajā attēlā ir parādīts jaunais Autodesk atbalsta sniegšanas modelis. Attēlā varat redzēt laika periodu, līdz kuram nepieciešams atjaunināt programmatūras versiju. 

Autodesk programmatura

Vai ir iespējams izmantot iepriekšējās Autodesk datorprogrammu versijas, kurām vairs netiks sniegts atbalsts?

Ja programmatūrai, ko lietojat ir aktīvs uzturēšanas plāns vai abonements, Jūs varat turpināt lietot iepriekš instalētu un aktivizētu licenci, pat, ja tai turpmāk netiks sniegts atbalsts no Autodesk.

Tomēr, jāatzīst, ka versijām, kas vecākas par 3 gadiem, sākot ar 2021. gada marta vairs netiks izsniegts jauns aktivizācijas kods, lai tā tiktu atkārtoti instalēta jebkurā ierīcē. Tāpat Autodesk informē, ka datorprogrammu versijām, kas vecākas par 3 gadiem vairs netiks izstrādāti atjauninājumi (updates) vai programmatūras uzlabojumi (hotfixes). Taču, ja Jums būs saglabāts uzstādīšanas fails, programmatūru nepieciešamības gadījumā varēs pārnest uz citu ierīci.

Kā iespējams iegūt versiju, kurai arī turpmāk tiks sniegts atbalsts, ņemot vērā minētos gadījumus?

  • Ja esat iegādājies programmatūras abonementu un/vai uzturēšanas plānu, bet strādājat ar versiju, kas vecāka par 3 gadiem, noskatieties video pamācību, kā atjaunināt esošo programmatūras versiju uz jaunu.

NOSKATĪTIES VIDEO

  • Ja neesat iegādājies programmatūras abonementu un/vai uzturēšanas plānu, bet strādājat ar versiju, kas vecāka par 3 gadiem, tad sazinieties ar mums un palīdzēsim Jums arī turpmāk veiksmīgi strādāt savā Autodesk datorprogrammā un saņemt visas iespējamās atbalsta iespējas.

Vairāk informācijas iespējams uzzināt šeit:

UZZINĀT VAIRĀK