BIM 360 jaunā 2020 versija - kas jauns?

31 Mar 2020

Kā jau ziņojām, Autodesk COVID-19 krīzes laikā nodrošina bezmaksas pieeju vairākiem Autodesk produktiem un pakalpojumiem, tai skaitā arī BIM 360 Docs un BIM 360 Design.

Šoreiz vairāk par BIM 360 Docs jauno 2020 versiju.

2020. gada marta BIM 360 Docs atjauninājums ietver ļoti pieprasīto iespēju koplietot failus un mapes ar projektā ieinteresētajām personām, lasīšanas / rakstīšanas atļauju API un citus uzlabojumus, tostarp  Issue Templates un iespēju piespraust problēmas atrašanās vietām.

Issue Templates ir sagataves defektu fiksēšanas procesam, kas ļauj paātrināt defektu fiksēšanu, jo daļa informācijas tiek aizpildīta automātiski. Būvobjektā ar telefonu būs iespējams ātri piekļūt iepriekš izveidotai sagatavei un viegli piefiksēt defektus. 

Dalīšanās ar failiem

Veiksmīgam projektam ir ļoti svarīgi, ka ieinteresētās personas spēj ātri apmainīties ar visiem nepieciešamajiem projekta failiem. BIM 360 dokumentu pārvaldība tagad ir pievienojusi jaunas failu apmaiņas iespējas, ļaujot lietotājiem vieglāk dalīties ar projekta failiem ar ikvienu – neatkarīgi no tā, vai viņi ir projekta dalībnieki vai ne.

bim-360-1

Tagad projekta dalībnieki var koplietot failus un visas mapes ne tikai ar BIM 360 komandas dalībniekiem, bet arī ar “publiskiem” lietotājiem ārpus BIM 360 projekta. Projekta administratori var kontrolēt, vai kopīgošana ar tiem, kas nav projekta dalībnieki, ir atļauta (šis iestatījums pēc noklusējuma ir izslēgts). Ja ir iespējota kopīgošana ar cilvēkiem, kas nav projekta dalībnieki, lietotāji ar skatīšanās un lejupielādes atļaujām var koplietot saiti ar citām iesaistītajām pusēm, kas nav projekta dalībnieki. Lietotāji, kas koplieto failus vai mapes, var izvēlēties, vai nosūtīt automātisku e-pasta paziņojumu ar saiti (-ēm) vai kopēt / ielīmēt adresi URL tīmekļa lapā vai standarta e-pastā. Sūtītāji var arī noteikt derīguma termiņu un to, kādu versiju ar attiecīgo linku varēs apskatīt.  Šī funkcija atbalsta jebkuru failu vai mapi BIM 360 mapēs “Projekta faili”.

 

Ieskats BIM 360 atjauninājumos: Data Connector (Preview),  Design Dashboard for Executives un citas funkcijas 

Data Connector

Data Connector (Datu savienotājs) ļauj klientiem iegūt datus savā BIM 360 kontā un analizēt tos savos BI rīkos, nerakstot nevienu kodu, neizmantojot API un neveidojot pielāgotas integrācijas. Datu savienotājs atbalsta datu ieguvi no visiem jūsu konta projektiem, kā arī no visām darbplūsmām.

Kam ir piekļuve Data Connector Overview?

Data Connector Overview šobrīd ir pieejams BIM 360 Build klientiem. Lietotāji ar “Executive Overview” varēs piekļūt datu cilnei un veikt datu ieguvi.

 Sākot ar 2020. gada 1. aprīli, ja jums ir BIM 360 Build, Overview funkcijai jau jābūt iespējotai. Lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu atbalstu, ja jums ir kādi jautājumi.

Design Dashboard for Executives

Executive Insights papildus kvalitātei un drošībai ir jauns dizaina informācijas panelis. Tagad vadītāji var izprast un pārvaldīt sava uzņēmuma projektu kļūdas vairākos projektos, biznesa vienībās vai ģeogrāfiskos apgabalos.

BIM360doc-2

Design Dashboard for Executives ir trīs kartes, kuras visas var filtrēt pēc biznesa vienības vai projekta veida:

  • Design Issues Status by Project. Skatiet kopējo atvērto vai atbildēto projekta jautājumu skaitu katram projektam.
  • Approval Reviews by Project. Skatiet katra projekta neapstiprinātos pārskatus pēc termiņa kategorijas.
  • Design Risk Heatmap (darbina Construction IQ). Izprotiet katra projekta projekta kļūdu  galveno cēloni. Filtrējams pēc datuma.

Vairāk filtrēšanas opciju

Mēs saprotam, cik svarīga ir darba izsekošana un pārvaldība. Issues Cards jūs atradīsiet dažas jaunas iespējas:

  • My Company Issues. Skatiet visas problēmas, kas piešķirtas jebkuram jūsu uzņēmuma lietotājam (kur jūsu uzņēmums ir projekta līmeņa, nevis konta līmeņa) kartītēs : Jautājumi, Būvobjekta problēmas un Modeļa problēmas.
  • Due Date and Status filters. Filtrējiet pēc izpildes datuma un statusa, papildus izvēlnē “Tips”.
  • Go to Issues. Izmantojiet šo saīsni, lai dotos tieši uz jautājumiem dokumentu pārvaldībā un iegūtu sarežģītākas filtrēšanas opcijas.

BIM360doc-3