Kā izmantot digitālo informācijas paneli projekta efektivitātes uzlabošanai?

Jaunumi
19 Dec 2018

Izstrādājot dažāda veida būvprojektus, ikviens būvprojekta dalībnieks saskaras ar neskaitāmām failu mapēm, kurās ir grūti orientēties, tādēļ viegla un ātra failu atrašana ir būtisks nosacījums, lai efektivizētu laika un citu resuru patēriņu ikvienā projekta fāzē.  Tieši tāpēc Bluebeam Revu ļauj izveidot digitālu informācijas paneli (Digital Dashboard), kas ļauj viegli orientēties būvprojekta apjomīgajā daudzumā  failu mapēs.

Digitālais informācijas panelis ir interaktīvs PDF fails, kas ietver saites uz dokumentiem (līdzīgi kā saites uz interneta vietnēm). Saites var tikt pievienotas, piemēram,  PDF faila pirmajā lapā un aizvest lietotāju uz citām lapām, vai pat citiem failiem.

InfoEra Latvia Bluebeam Revu

Piemērā parādīta Digitālā informācijas paneļa galvenā lapa. Tā sastāv no saitēm, kas izveidotas ar Bluebeam Revu un ir sasaistīta ar projekta dokumentiem. Jebkurš digitālais informācijas panelis var tikt pielāgots kā projektēšanas vai būvniecības komandai, tā arī būvprojekta vadītājam un pasūtītājam. Piemērā attēlotajā digitālajā informācijas panelī ir izveidotas saites uz rasējumiem, laika grafikiem, atskaitēm un citiem svarīgiem projekta dokumentiem.

Kā izstrādāt digitālās informācijas paneli?

Pirms uzsākt digitālā informācijas paneļa izveidi, notiekti, ir jāuzdod jautājums – kurš no projekta dalībniekiem vai komandām to visbiežāk izmantos? Ja digitālo informācijas paneli visbiežāk izmantos būvprojekta vadītājs, tad to nepieciešams pielāgot, pakārtojot saites uz rasējumiem, laika grafikiem vai atskaitēm. Savukārt, ja digitālo informācijas paneli izmantos pasūtītājs, tad sākotnēji būtu ieteicams ievietot saiti uz failu, kurā ievietota visaptveroša informācija par projektu.

InfoEra Latvia Bluebeam Revu

Uzzini vairāk par noderīgiem Bluebeam Revu rīkiem un funkcijām, apmeklējot Bluebeam Revu apmācības!

Bluebeam Revu apmācības