Latvijas MagiCAD lietotāju kopienas saiets

Jaunumi
11 Dec 2018

7. decembrī InfoEra Latvia sadarbībā ar datorprogrammu ražotāju Progman organizēja semināru “Latvijas MagiCAD lietotāju kopienas saiets”. Seminārā vienkopus pulcējās Latvijā aktīvākie MagiCAD lietotāji, lai uzzinātu aktuālo informāciju par programmatūru un dalītos savā pieredzē par MagiCAD izmantošanu ikdienā.

Šoreiz pasākuma dalībniekiem bija unikāla iespēja satikt MagiCAD ekspertu Petri Piitala un Progman pārdošanas vadītāju Jūliju Vaskovu no Somijas, kuri iepazīstināja ar MagiCAD pēdējo versiju jaunumiem un sniedza vērtīgus padomus un knifus MagiCAD lietošanā, kas palīdzētu uzlabot projekta darbplūsmu. Turklāt ikvienam dalībniekam bija lieliska iespēja uzdot sev interesējošus jautājumus, kā arī sniegt ieteikumus datorprogrammas uzlabošanai.

Semināra dalībnieki atzina, ka pasākums bija ļoti vērtīgs un noderīgs, jo bija iespēja satikt klātienē MagiCAD ražotāja pārstāvjus un citus MagiCAD lietotājus.

“Latvijas MagiCAD lietotāju kopienas saiets” noslēdzās neformālā gaisotnē pie vīna glāzes un gardām uzkodām, apspriežot seminārā dzirdēto un citas nozarē aktuālās tēmas.

Semināra iespaidi tika apkopoti galerijā: