Jaunās DWG iespējas sadarbībā ar Dropbox

Jaunumi
25 Jan 2019

Vien pagājušā gada nogalē AutoCAD noslēdza sadarbību ar Dropbox, lai lietotājiem sniegtu iespēju piekļūt izstrādātajiem rasējumiem jekurā vietā un laikā.

 

Sadarbojoties ar Dropbox, mēs sniedzam AutoCAD lietotājiem labākas sadarbības iespējas, strādājot komandās, kā arī palīdzam atvieglot darba plūsmu projektēšanas laikā. Turklāt esam apņēmušies nodrošināt labāku projektēšanas pieredzi arhitektiem, inženieriem un projektētājiem.

AutoCAD produktu viceprezidents 

Robs Magvaiers

Uzlabo darba plūsmu, izmantojot Dropbox papildinājumu

Ja ikdienā izmanto Dropbox sniegtās iespējas failu uzglabāsānai, tad tagad varēsi uzglabāt arī DWG formāta failus un strādāt ar tiem Autodesk Web app lietotnē. Lai atvērtu augšuplādētos DWG failus, nav nepieciešama atsevišķa failu lejuplāde vai instalēšana. Viss notiek Autodesk Web app lietotnē. 

AutoCAD Dropbox papildinājums ļauj piekļūt rasējumam jebkurā laikā un vietā, pat atrodoties būvlaukumā. Visi AudoCAD Web app saglabātie rasējumi automātiski tiek pārvietoti arī uz Dropbox, līdz ar to tev ir nepārtraukta piekļuve jaunākajam rasējuma failam.

Kā izmantot AutoCAD Dropbox papildinājumu?

Skatot Dropbox failus tiešsaistē, izveido atsevišķu failu mapi, kurā saglabāsi DWG failus. Uzklikšķini uz jaunizveidotās mapes un izvēlies iespēju “Open with”. Izvēlnē atlasi AutoCAD Web app, kas ļaus skatīt un rediģēt failus. Pēc šī soļa veikšanas AutoCAD Web app tiks atvērts jaunā cilnē un tu varēsi veiksmīgi veikt labojumus un turpināt darbu ar savu rasējumu.

AutoCAD via Dropbox

Jau tagad izmēģini jauno AutoCAD Dropbox paplašinājumu un AutoCAD Web app

IZMĒĢINĀT TAGAD