Jaunums Civil 3D 2021.1: Project Explorer

25 Aug 2020

Autodesk Project Explorer for Civil 3D ir vide, kas ļauj lietotājam analizēt modeļa civilos objektus (Civil Objects), piemēram, izlīdzinājumus, koridorus un gravitācijas cauruļu tīklus.

Pielāgojamā lietotāja saskarne nodrošina elastību vienlaikus skatīt civilos objektus gan grafiski, gan datu režģī. Papildu lietotāja preferences nodrošina opcijas, lai mainītu iestatījumus.

Dizaina datu skata izkārtojumu var pielāgot arī patīkamai lietotāja pieredzei.

Sarežģīta koridora dizaina pārskatīšana var aizņemt laiku, bet Project Explorer padara to efektīvāku, jo lietotājam ir iespēja pārskatīt visu modeli vienā vietā. Spēja salīdzināt koridoru ar dažādām virsmām palīdz novērst problēmas ar dizainu. Jūs varat ne tikai pārskatīt, bet arī vajadzības gadījumā veikt izmaiņas.

Piekļuvi Civil 3D dizaina rīkiem, piemēram, cauruļu tīkla izkārtojumam, var veikt tieši Project Explorer iekšpusē. Project Explorer ir pieejami papildu rīki, piemēram, pastāvīga caurules slīpuma iestatīšana visā tīklā, lai palīdzētu pilnveidot projektēšanas procesu.

Project Explorer dod lietotājam iespēju izveidot pielāgotas AutoCAD tabulas, kuras var izveidot statiskas vai dinamiskas.

Lietotājs var pielāgot tabulu saturu un saglabāt veidnes failu izmantošanai turpmākajos projektos.

Lietotājs var arī izmantot spēcīgo pārskatu funkcionalitāti Project Explorer. Jūs varat ātri izveidot pielāgotus pārskatus vairākos dažādos formātos, tādējādi palīdzot pilnveidot būvniecības dokumentācijas procesu.

Project Explorer:

  • Vienkāršo projekta datu navigāciju, pārskatīšanu un modelēšanu 
  • Atvieglo brīdinājumu par projektēšanas kritērijiem atklāšanu un novērtēšanu , lai palīdzētu ievērot projektēšanas standartus.
  • Atvieglo efektīvāku pielāgotu ziņojumu un tabulu ģenerēšanu, kas palīdz izpildīt piegādes prasības.