Uzņēmumiem pielāgotas apmācības

apmācības mācību centrs
28 Aug 2020

Autodesk autorizētais mācību centrs InfoEra Latvia piedāvā īpaši uzņēmumiem pielāgotas apmācību programmas. Izmantojot šo piedāvājumu, kursu dalībnieki līdztekus  kvalitatīvai apmācību programmai saņem īpašas priekšrocības kā uzņēmums. Turklāt tas ir labs risinājums, lai lieki nedotos ārpus ierastās un drošās vides – ja apmācības notiek pie jums, uzņēmuma telpās.

  • Uzņēmumu apmācībās jūs varat izvēlēties, vai nodarbības notiek pie mums, mācību centrā InfoEra, vai arī pie jums, uzņēmuma telpās.
  • Ļoti nozīmīga un vērtīga priekšrocība uzņēmuma mācībām ir iespēja pielāgot apmācību saturu tieši uzņēmuma specifikai, individuālajām vajadzībām un interesēm.
  • Šāda veida apmācībās var strādāt ar saviem failiem, pēc saviem uzņēmumā pieņemtajiem standartiem.
  • Plānojot mācību grafiku, varat to pielāgot savu darbinieku vajadzībām un veidot to iespējami ērtāku savam uzņēmumam, lai netraucētu darba procesus.
  • Uzņēmumu apmācībās piedalās līdz 6 dalībniekiem, un tas ir optimālais skaits, lai mēs varētu garantēt mācību kvalitāti un individuālu pieeju katram, pietiekoši daudz laika un uzmanības veltīt atbildēm uz jautājumiem, paskaidrojumiem un padomiem.
  • Mācību laikā apmācību centrs Infoera nodrošina ar mācībām nepieciešamo programmatūru un mācību materiāliem (Revit un AutoCAD apmacībās – latviešu valodā).
  • Apmācības beidzot, dalībnieki saņem starptautiski atzītu sertifikātu, un 1 mēneša laikā pēc mācībām var saņemt tehnisko atbalstu no pasniedzēja.

Pie mums uzņēmumiem pielāgotas apmācības jau ir izmantojuši tādi uzņēmumi, kā East Metal SIA, AS Latvijas valsts meži, VAS “Latvijas Dzelzceļš”, Moduls Engineering SIA, Belam-Rīga SIA, UPB Nams SIA, Inženieru birojs “Profecto” un citi.

Dažas no mūsu klientu atsauksmēm:

Pasniedzēja bija ļoti kompetenta un vienmēr spēja atbildēt uz jebkuru jautājumu vai atrast risinājumu uz kādu no problēmām.

Elīna Svirska, LNK Industries

Patika nepiespiestais kursu pasniegšanas stils. Lektors stāstīja reālus piemērus izmantošanai, ja tādi bija.

Jānis Ēdols, Belam-Rīga SIA

Patika, ka viss notika secīgi ar iespēju uzzināt kaut ko vairāk ārpus pamatkursa programmas.

Jana Dūmiņa, Citrus Solutions

 

Lai uzzinātu vairāk par apmācību iespējām vai pieteiktu sava uzņēmuma darbiniekus apmācībām, lūdzu rakstiet uz e-pastu apmacibas@infoera.lv vai zvaniet  24110303.

 

 

macibas-uznemumiem-klase