Kā atjaunināt AutoCAD, Revit, Inventor abonementu?

03 Apr 2017

Pēdējā laikā arvien aktīvāk sāk iznākt Autodesk programmatūras jaunākās versijas. Jau ir pieejamas AutoCAD 2018, Inventor 2018, Vault 2018, bet pavisam drīz būs pieejamas arī citas.

Katram Autodesk produktu lietotājam, kuram ir aktīvs abonements ir iespēja savu datorprogrammu atjaunināt uz visaktuālāko versiju, pieslēdzoties savam Autodesk Account profilam.

Instrukcija

  • Lejupielādē programmatūras instalācijas failu. Pieraksties savā Autodesk Account profilā , lai piekļūtu un lejupielādētu aktuālo programmatūras versiju. Atrodi to produktu, kuru vēlies lejupielādēt sadaļā “Products & Services” pieejamajā sarakstā un spied “Download”, lai aktivētu lejupielāžu izlecošo logu.

browser-download-all-vers2Svarīgi! Tev NAV jāatinstalē sava vecā programmatūra

  • Instalē programmatūru. Ar “Install Now” funkciju varēsiet lejupielādēt un instalēt programmatūru vienā vienlaidus procesā, kā arī tā asistēs visā aktivizācijas procesā (ar nepieciešamajiem ziņojumiem). Ja izvēlēsieties “Download Now” vai “Browser Download” iespēju, tad instalācijas process būs jāaktivizē manuāli pēc lejupielādes beigām.
  • Aktivizē savu jauno programmatūras versiju. Pirms turpināt darbu, dažas no datorprogrammām pieprasīs ievadīt seriālo numuru, kuru jūs varat apskatīt savā “Autodesk Account” profilā. Savukārt, citu produktu aktivizēšanai pietiks vien ar jūsu e-pasta adreses un paroles ievadīšanu “Autodesk Account” profilā.

 

UZZINĀT VAIRĀK