Papildini programmatūras funkcionalitāti

Jaunumi
19 2018

Autodesk programmatūras lietotāji var būt priecīgi, jo ir daļa no stabilas kopienas, kurā netrūkst lietotāju, kas ikdienā šīs programmatūras cenšas attīstīt vēl labākas, lai tā spētu atvieglot, uzlabot un efektivizēt programmatūras lietotāja ikdienas darbu.

Kā viens no piemēriem ir Autodesk App Store, kur atrodami spraudņi, kas radīti pēc lietotāju ieteikumiem. Arī pats Autodesk jau ilgus gadus atbalsta un iedrošina lietotājus iesaistīties programmatūras uzlabošanā.

Jūnija numura galvenās tēmas:

  • CAD savienošana ar droniem – Šons Herings skaidro kādas ir turpmākās darbības, ja esat ieguvis ar droniem uzņemtās fotogrāfijas;
  • Jaunas programmatūras ieviešana – Gerets Spencers atklāj būtiskas nianses jaunās programmatūras ieviešanā;
  • Četri labākie 3ds Max spraudņi – Braiens Čampmans atklāj viņaprāt labākos 3ds Max apraudņus un aplikācijas;
  • Reālistiski skati programmatūrā InfraWorks – Mets Kunčs savā rakstā skaidro kā veidot dabas objektus ar InfraWorks;
  • Spraudnis Revit Reporter – Amerikas dizaina kompānija Taylor Design izmanto Revit spraudni Reporter, kas automatizē dažādas komandas, lai ietaupītu laiku izstrādājot dažādus interjera projektus;
  • Nozares iekšpusē – Braiens Andersons prezentē 3 lietderīgas AEC Industry Collection programmas – MapBoards, kas ir veiksmīgs risinājums mēbeļu projektēšanā; Docuflow atvieglo augstas kvalitātes rasējumu publicēšanu; Fusion 360 pieejamās aplikācija ļauj instalēt failu oriģinālus vai pielikumus no GitHub.

augi world

LASĪT VAIRĀK