Populārākie un pieprasītākie InfoEra apmācību kursi

10 Mai 2022

autodesk-authorized-training-center-logo-rgb-black

Vēlamies iepazīstināt ar nelielu daļu no InfoEra Mācību centra piedāvātajiem apmācību kursiem!

Mēs jau vairāk nekā 10 gadus piedāvājam pasaulē vadošo datortehnoloģiju ražotāju autorizētas apmācības, kuras vada sertificēti pasniedzēji atbilstoši visā pasaulē atzītiem standartiem. Katru gadu mūsu apmācību kursus apmeklē vairāk nekā 2000 dalībnieku. Šobrīd kursi notiek attālināti, un pēc to noslēgšanās  tiek nodrošināta unikāla pieeja nodarbību videoierakstiem 30 dienu garumā, kā arī iespēja sazināties ar instruktoru jautājumu gadījumā.

Infoera Latvia ir 12  gadu pieredze visdažādākās sarežģītības pakāpes BIM risinājumu apmācību, konsultāciju, meistarklašu vadībā Latvijas un pasaules uzņēmumiem. Mēs esam atvērti komunikācijā, izprotam klientu specifiskās vajadzības un vienmēr iesakām izdevīgākos un efektīvākos risinājumus. Iespējams, tieši tāpēc lielākā daļa mūsu klientu turpina sadarbību vairāku gadu garumā un iesaka mūs citiem. 

Esam lepni, ka mūsu instruktori ir zinoši, pasaules līmenī konkurētspējīgi un savā jomā strādājoši profesionāļi.

Vispieprasītākie kursi ir Revit, AutoCAD, Civil 3D, Fusion 360, MagiCAD. 

Autodesk AutoCAD pamatkurssAutoCAD kursi

AutoCAD pamatkurss  ir nozares speciālistu vidū iecienīts apmācību kurss jau no pašiem InfoEra Latvia apmācību centra pirmsākumiem. Tā kā AutoCAD programmatūrai ir plašs pielietojums, šo kursu izvēlas apgūt arhitekti, ainavu arhitekti, mēbeļu, logu, durvju ražotāji, dizaineri, elektriķi, skolotāji. AutoCAD apmācības ir balstītas uz praktisku zināšanu iegūšanu, sākot ar rasējuma parametru uzstādīšanu, izmēru ievadīšanu, rasējuma elementu organizēšanu pa slāņiem līdz gatava rasējuma izstrādei, rediģēšanai un savu projektu izveidei 2D vidē. Apmācību instruktori ir ieguvuši Autodesk profesionālo sertifikātu un vairākus gadus strādājuši AutoCAD programmatūrā, jo InfoEra Latvia fokusējas uz praktiskām iemaņām, lai sniegtu katram apmācību dalībniekam pēc iespējas pilnvērtīgāku kursa saturu. 

Atsauksmes

Pēc apmācībām – ātrāka, kvalitatīvāka darbu izpilde. Plašākas iespējas darbā.
Dace Kreišmane-Koluškina, AS “Latvenergo”

Patika pasniegšanas stils un komunikācija ar pasniedzēju.
Aivis Česlis, SIA “Vitbūve”

Patika individuāla pieeja no pasniedzēja katram studentam.
Krišs Veismanis, “Cadrok” SIA

Tuvākie kursi

AutoCAD pamatkurss 06.06. – 22.06. Vairāk >>

AutoCAD pamatkurss 04.07. – 20.07. Vairāk >>

Autodesk Revit Architecture pamatkurss Revit Architecture pamatkurss

Revit Architecture kursu izvēlas apgūt arhitekti, arhitektu palīgi, BIM koordinatori, būvuzraugi, interjera dizaineri, kad nepieciešams iegūt praktiskas zināšanas BIM vidē. Revit programmatūra ir paredzēta dažādu sarežģītības pakāpju projektu realizēšanai, dokumentācijas sagatavošanai, vizualizāciju izstrādei, lai sadarbojoties ar projektā iesaistītajām pusēm varētu ātri un kvalitatīvi dalīties ar koplietojamiem datiem. Kursa laikā, praktiski darbojoties, tiek apgūta pārbūves projekta uzsākšana – sienu, pārsegumu, durvju, jumtu veidošana un rediģēšana, teritorijas iekārtošana un modelēšana; noslēguma tēmas ir saisītas ar rasējumu noformēšanu – izmēru, marķējumu izlikšanu, mezglu detalizāciju.

Atsauksmes

Saprotami tiek izskaidrots un tas, ka tiek izsūtīti nodarbību ieraksti.
Zane Zāle, “Labie koki” SIA

Apmācību process bija ļoti strukturēts un labi organizēts.
Bruno Bašķers, SIA “BICP”

Izcils pasniedzēja sniegums. Skaidri izskaidrotas lietas, sniegti noderīgi padomi. Atbildēts uz jautājumiem un skaidroti principi kā iemaņas pielietot praksē.
Juris Gailis

Tuvākie kursi

Revit Architecture pamatkurss 06.06. – 22.06. Vairāk >>

MagiCAD for Revit apmācības

APKURE + VENTILĀCIJA + KANALIZĀCIJA + ŪDENSAPGĀDE

BIM rīku MagiCAD for Revit izvēlas apgūt inženiertīklu projektētāji, lai izstrādātu 3D ventilācijas, apkures un ūdensapgādes sistēmas. Kursa laikā tiek apgūts kā uzsākt darbu Revit vidē, izveidot jaunu projektu, arhitektūras modeļa (dwg,rvt,IFC) piesaisti projektam, kā veidot dažādus skatus un griezumus, kā strādāt ar dažādiem līmeņiem un saimēm, projektēt apkures sistēmas, pievienot iekārtas no ražotāju bibliotēkām, kā veidot automātiski specifikācijas, analizēt sadursmju vietas, eksportēt IFC failus un noformēt rasējumus.

MagiCAD

Atsauksmes

Instruktors vienmēr skaidri un zinoši spēja atbildēt uz visiem jautājumiem, kā arī pasniegšanas stils bija ļoti viegli uztverams.
Lauris Kazakēvičs, SIA Projekti LL.

Augsts līmenis apmācībai.
Svetlana Gleizere, SIA O3FM

Iemācījos strādāt jaunā programmā, kas būtiski paātrināja darba izpildes laiku.
Roberta Stupina, SIA “Jensen Consult un Arhis inženieri”

Tuvākie kursi

MagiCAD for Revit (apkure, ventilācija, kanalizācija, ūdensapgāde)  – 6.06. – 17.06. Vairāk >>

Fusion 360 pamatkurssautodesk-fusion-360-small-badge-90

Pēdējo gadu laikā popularitāti mūsu klientu vidū ir guvusi programmatūra Fusion 360.  Tās unikālās iespējas apgūst mēbeļu ražotāji, interjera dizaineri, baseinu, kāpņu, logu un durvju ražotāji, mašīnbūves speciālisti u.c. jomu pārstāvji.

 Tā kā šo kursu izvēlas apgūt visdažādāko profesiju speciālisti, tad šis kurss ir balstīts uz fundamentālu zināšanu iegūšanu, lai ikviens varētu izstrādāt savas ieceres 3D vidē. Fusion 360 kursa laikā dalībnieki apgūst skiču veidošanu, 3D detaļu modelēšanu, kā izstrādāt dažādu formu priekšmetus, kā arī kopsalikumu veidošanu un rasējumu ģenerēšanu, anotēšanu. Kursa noslēgumā katrs izstrādā savai jomai atbilstošu 3D modeli, lai nepieciešamības gadījumā varētu izprintēt to ar 3D printera palīdzību vai sagatavot failus CNC.

Atsauksmes

Viss patika, nevaru pateikt neko sliktu. Ļoti saturīgs kurss, kompetents un saprātīgs pasniedzējs. Es arī rekomendētu tieši šo kursu visiem, kas tikai sāk macīties 3D modelingu.
Konstantīns Griščenko, SIA Evolution Latvia

Kurss bija interesants un saprotams. Visas aprunātās tēmas palīdzēs man darbā.
Jevgenijs BratuscenkovsSIA Evolution Latvia

Tuvākie kursi

Autodesk Fusion 360 pamatkurss 29.06. – 08.07. Vairāk >>

Civil 3D pamatkurss

Civil 3D programmatūra ir paredzēta ceļu, lielceļu, drenāžu un notekūdeņu sistēmu projektēšanai, lai izstrādātu savus projektus InfraBIM vidē. Kursa laikā piedāvājam apgūt kā veiksmīgi organizēt projekta datus, strādāt ar punktiem, radīt un analizēt virsmas, projektēt ceļus, izveidot 3D modeļus, griezumus, aprēķināt materiālu apjomus un projektēt ūdens un kanalizācijas ārējos tīklus, kā arī nedaudz tiek apskatīta personalizētu asambleju izveides tēma. Kursa laikā tiek iegūtas pamatīgas zināšanas, lai izstrādātu projektu no skices līdz pat reālam 3D modelim.

Atsauksmes

Instruktore ļoti profesionāli stāstīja par programmu, pievērsa uzmanību daudz svarīgām detaļām.autodesk-civil-3d-small-badge-90
Lelde Dembovska, Alpro SIA

Izcili kursi, labi, ka pasniedzējs ir jomas profesionālis.
Oskars Koemecs, SIA Vertex projekti

Visvairāk patika tas, ka pasniedzēja ikdienā arī darbojas projektēšanas jomā, tāpēc jaunas zināšanas pasniegtas viegli uztveramā formā, pietiekoši koncentrēti, tiešām veidojot pamatzināšanas programmatūras lietošanā.
Ruslans Habibulins, Cityworks, SIA