Revit User day iespaidi

Jaunumi
29 Aug 2019

Vakar, 28. augustā tika veiksmīgi aizvadīts seminārs “Revit User day”, kurā InfoEra Latvia BIM programmatūras speciālisti atklāja programmatūras efektīvāku lietošanu 20 esošiem Revit lietotājiem.

Tajā uzstājās BIM tehniskā speciāliste un Revit instruktore Beāte Graudumniece, kā arī InfoEra Latvia BIM nodaļas vadītājs Kirils Pogodins, lai sniegtu jaunas zināšanas pieredzējušiem Revit lietotājiem. Semināra dalībnieki atzina, ka bija vērtīgi iepazīt jaunas funkcijas un knifus, kas spēj paātrināt un atvieglot darbaplūsmu programmatūrā Revit. Tāpat semināra dalībnieki atzina, ka bija noderīgi uzzināt par IFC failu eksportu un Revit modeļa auditu, lai samazinātu faila apjomu.

Savukārt, nekustamo īpašumu attistītāja “Bonava Latvija” pārstāvis Valters Mičulis atklāja, cik būtiski ir pievērst uzmanību precīza un kvalitatīva modeļa izstrādei, sadarboties ar iesaistītajiem dalībniekiem visās projektēšanas fāzēs, lai būvniecības fāzē izvairītos no dažādām kļūdām, kas spēj būtiski ietekmēt ēkas kvalitāti un radīt dažāda veida zaudējumus ēkas būvniecības laikā. Valters Mičulis minēja: “Lai arī termins BIM uzņēmumā “Bonava Latvija” ir jau labi zināms, katrā projektā tiek identificētas jaunas kļūdas, no kurām mācoties tiek uzlabota katra nākošā projekta kvalitāte.

Pateicamies par izrādīto interesi un laipni gaidām visus interesentus arī uz nākošajiem InfoEra Latvia rīkotajiem semināriem!

Semināra “Revit User day” iespaidi tika apkopoti galerijā: