V-Ray 3.7 for Revit ir klāt!

Jaunumi
20 2019

Jaunā V-Ray 3.7 for Revit versija lietotājus pārsteidz ar tās ātrumu, jaunajām iespējām un funkcijām, kas palīdz īstenot vēl iespaidīgākus projektus.

Labākie uzlabojumi un iespējas:


Uzlabots un racionalizēts interfeiss

Jaunajā V-Ray 3.7. For Revit pieejams atjaunināts un racionalizētāks interfeiss, kas kļūst arien intuitīvāks un llietotājam draudzīgāks. Darbojies skiču režīmā, vai arī pavisam vienkārši pārslēdzies uz augstas kvalitātes attēlojumu prezentācijas vajadzībām.


vray-revitPapildināta materiālu bibliotēka

Tagad V-Ray 3.7. for Revit versijā materiālu bibliotēka sastāv no vairāk kā 500 elementu materālu, kurus var izmantot arī V-Ray for 3ds Max vai Maya.


v-ray-revitMateriālu konvertēšana

Jaunajā versijā iespējams pareizi konvertēt Revit vidē  izmantotos materālus uz V-Ray materiāliem. Viss, kas nepieciešams, ir precīzi definēt materālu īpašības, izmantojot V-Ray materiālu redaktora rīku jeb Material Editor.
Interaktīvā renderēšana

Jaunajā V-Ray 3.7 for Revit versijā iespējams veikt renderēšanu un vienlaicīgi modelēt. Pareizi noregulēts apgaismojums un materiāli jau modelēšanas stadijā.


vray-revitUzlabots rīks Adaptive lights

Tagad pieejams jauns un ātrs apgaismojuma algoritms, kas paātrina renderēšanas procesu līdz pat 7 reizēm.


v-ray - revitUzlabots apgaismojuma rīks

V-Ray 3.7. For Revit pieejamas precīzas IES un HDR attēla apgaismojuma iespējas, kā arī Revit Sun and Sky rīku savietojamība.
Revit griezumu renderēšana

Jaunā versija ļauj pavisma vienkārši vizualizēt Revit vidē radītus griezumus, pateicoties V-ray 3.7. savietojamībai ar Revit.Izmēģini 30 dienas bez maksas jauno V-Ray 3.7 for Revit versiju jau tagad!

Izmēģināt jauno versiju