V-Ray 5 for Revit atjauninājums ir klāt

07 Feb 2022

V-Ray® 5 for Revit  2. atjauninājums ietver pavisam jaunas darbplūsmas, lai ātrāk izstrādātu un kopīgotu savus projektus.

Jaunas darbplūsmas

Materiālu un objektu aizstāšanas kontrole (Linked replacements control) — tagad varat pilnībā kontrolēt V-Ray materiālu un objektu aizstāšanu BIM modeļa failos no galvenā projekta, kuru izmantosiet, lai veiktu vizualizācijas. V-Ray ir ieviesuši iestatījumu sadaļā saistītos failus, lai jūs varētu tos rediģēt pašreizējā projekta vajadzībām, nesabojājot sākotnējo failu. Izmantojot šo jaudīgo jauno darbplūsmu materiāliem un objektiem, varat atkārtoti izmantot iepriekšējo darbu un iegūt vizuālu konsekvenci, nekad nepametot pašreizējo projektu, ievērojami paātrinot vizualizācijas procesu sarežģītiem modeļiem.

Izkliede (Scatter) — jaunais izkliedēšanas rīks ir lieliski piemērots reljefa veidošanai ap jūsu modeli. Detalizētas detaļas var pievienot ar simtiem, tūkstošiem vai miljoniem objektu ar Chaos Cosmos modeļiem. Vienlaicīgi izkliedējiet vairākus objektus un kontrolējiet to lielumu, orientāciju un blīvumu maksimāli reālistiskam efektam.

V-Ray5.2_Revit_Scatter

Chaos Vantage tiešraides saite — paceliet dizainu nākamajā līmenī, izmantojot Chaos Vantage. Izmantojot jauno Live Link, pat lielākos un sarežģītākos modeļus var izpētīt tīrā staru izsekošanā reāllaikā ar nulles iestatījumu. Pārvietotiesun mijiedarboties ar modeļa patieso apgaismojumu un materiāliem, kā arī viegli izveidot animācijas un attēlus. 

Lai pilnībā izmantotu Vantage, ir nepieciešama NVIDIA® RTX karte.

V-Ray5.2_Revit_Vantage_Live_Link

V-Ray materiālu uzlabojumi — ar jauniem V-Ray standarta materiāla papildinājumiem lietotāji var bez piepūles izveidot sarežģītus caurspīdīgus materiālus. Tilpuma caurspīdīgumu un SSS režīmus var izmantot, lai iestatītu materiālus ar zemvirsmas izkliedi, piemēram, ādu, vasku un plastmasu.

Lielāka mākslinieciska kontrole — V-Ray Frame Buffer kompozīcija ir kļuvusi vēl daudzpusīgāka ar asināšanas un izplūšanas efektiem, lai efektīgi nobeigtu renderējumu.

Chaos Cosmos atjauninājumi

Materiālu kategorija — Chaos atlasītā V-Ray satura kolekcija pievieno svarīgu jaunu kategoriju: materiāli. Izmantojiet 200 jaunu īpašumu priekšrocības, tostarp reljefu, flīzes, koka grīdas, ķieģeļu sienas un citas. Cosmos materiālus var izmantot jau sākotnēji, vai arī varat pielāgot to krāsu, nelīdzenumu, spīdumu un daudz ko citu.

V-Ray5.2_Revit_Cosmos_Materials

Pielāgojami līdzekļi — lietotāji var piekļūt Cosmos 3D modeļu pamatā esošajiem materiāliem, ievērojami paplašinot savas radošās iespējas ar Cosmos 3D modeļiem, kad tie iegūst piekļuvi pamatā esošajiem modeļu materiāliem. Materiāla parametrus, piemēram, krāsu, tagad var mainīt vai pilnībā nomainīt materiālu, lai iegūtu vēlamo izskatu.

Uzlabota līdzekļu pārvaldība — visi Cosmos saimes priekšmeti tagad ir ērti sakārtoti atsevišķās apakšcilnēs zem cilnes Families, padarot vieglāku piekļuvi un atšķiršanu.

Jaunas V-Ray Vision iespējas

Atsevišķa lietotņu eksportēšana — kopīgojiet modeļus ar klientiem un kolēģiem, izmantojot kopīgo failu. Saņēmējiem nav nepieciešama V-Ray licence, un tie var izmantot visas Vision funkcionalitātes — navigācijas kontroles, krāsu korekcijas parametrus un daudz ko cits.

V-Ray5.2_Revit_Vision_Standalone

Saules animācijas atbalsts — Revit saules pētījumus tagad var ātri un vienkārši ielādēt programmā Vision izpētei un eksportēt kā video, lai dalītos ar kolēģiem un klientiem.

V-Ray5.2_Revit_Vision_Animation_Support

Zāliena atbalsts — iepriekš iestatītu zālienu var viegli pievienot jebkurai virsmai, lai palīdzētu efektīvi veidot reālistisku reljefu.

IES gaismas atbalsts — IES gaismas profilus tagad var izmantot reālistiskākām prezentācijām programmā Vision.

Apkārtējās gaismas atbalsts — lietotāji var aktivizēt apkārtējās gaismas režīmu, lai padarītu spilgtāku vāji apgaismotu attēlu telpās, piemēram, interjerā bez tiešiem saules stariem.

Citi uzlabojumi — ir ieviesta optimizētāka sistēma liela daudzuma ainas objektu apstrādei, kas nodrošina ātrāku ielādes laiku. Objektu atspulgi ekrānā tiek uzlaboti, jo to kvalitāte uzlabojas laikā, kad kamera ir statiska. Panorāmas attēlus var eksportēt ar augstāku kvalitāti, nekā tas bija iespējams un tiek ņemta vērā lietotāja noteiktā kameras orientācija.

VAIRĀK PAR V-RAY FOR REVIT