6 Bluebeam Revu rīki, kas būtiski spēj ietaupīt laiku

Jaunumi
19 Mar 2019

Noteikti jau zināt, ka Bluebeam Revu ir projekta efektivitātes un sadarbības rīks darbam ar PDF failiem, kas ļauj veikt atzīmes un labot PDF failus, kā arī sadarboties tiešsaistē un veikt citas noderīgas darbības ar PDF failiem. Bet, vai zināji, ka programmatūra ļauj ietaupīt laiku, veicot administratīvus darbus?

Papildus tehniskiem rīkiem, kas ir lietderīgi izmantojami katrā būvprojekta fāzē, Bluebeam Revu piedāvā arī patiešām noderīgus dokumentu pārvaldības rīkus.

Turpmāk apskatīsim 6 noderīgākos dokumentu pārvaldības rīkus:


  • Automātiskās veidlapas izveide

Vai Jums kādreiz ir bijusi nepieciešamība, lai kāds no PDF failiem būtu izstrādāts kā veidlapa, kuru var aizpildīt cita persona?

Automātiskās veidlapas izveide Bluebeam Revu Jums to ļauj izdarīt viegli un ātri. Izstrādājot veidlapu, Jūs to varat pielāgot un rediģēt atbilstoši savām vajadzībām, pievienojot vai dzēšot teksta laukus vai atzīmes. Izmantojot automātiskās veidlapas iespējas, varat ievietot pat tādus laukus, kas aprēķina noteiktas vērtības, definē darbības vai apstiprina veiktos ierakstus.
  • Digitālā paraksta un zīmogu izmantošana

Vai esat noguris no milzīga daudzuma dokumentu parakstīšanas ik dienu? Mūsuprāt, šis process ir ļoti nogurdinošs un patērē milzīgu daudzumu laika resursu pat tad, ja tas tiek darīts digitāli. Tieši tāpēc Bluebeam Revu piedāvā iespēju izveidot un pievienot digitālo parakstu, zīmogu un datumu vairākiem PDF dokumentiem vienlaicīgi.
  • Konfidenciālas informācijas rediģēšanas rīks

Esam pārliecināti, ka esat saskārušies ar nepieciešamību izdzēst konfidenciālu informāciju PDF failos. Bluebeam Revu piedāvā rediģēšanas rīku, kas ļauj dzēst sensitīvu informāciju ne vien tekstuālā, bet arī grafiskā formā.
  • OCR rīka izmantošana skenētiem PDF failiem

OCR (Optical Character Recognition) jeb optiskā rakstzīmju atpazīšana nodrošina vertikāla teksta atpazīšanu skenētā dokumentā, līdz ar to šādā PDF failā ir iespējams izmantot teksta meklēšanu, kā arī atlasīt tekstu.
  • Anotāciju tulkošana

Ja jums ir nepieciešams tulkot PDF failos veiktās atzīmes, Bluebeam Revu ir pieejams Translate Markups rīks, kas automātiski tulko visas veiktās atzīmes izvēlētajā valodā. Izveidojot savienojumu ar Google Translate, tulkojumi parādās ne vien pašā PDF failā, bet arī komentāru slejā (Markups list).
  • PDF failu pārveidošana Word, Excel vai PowerPoint formātā

Papildus PDF failu grafiskās eksportēšanas iespējai, Bluebeam Revu PDF failu spēj eksportēt arī Word, Excel vai PowerPoint formātos. Rīks ļauj eksportēt ne vien vienkāršus PDF failus (ziņojumus, dokumentus u.c.), bet arī sarežģītus failus, piemēram brošūras vai rasējumus.Uzzini kā Bluebeam Revu var palīdzēt darbā ar PDF failiem arī tev, izmēģinot Bluebeam Revu 30 dienas par brīvu

IZMĒĢINĀT 30 DIENAS PAR BRĪVU